הסעה לקברי צדיקים - ​

במידה ואתם מארגנים נסיעה לקברי צדיקים לתפילה, בקשה או כל מטרה אחרת, חשוב לשים לב למספר דגשים. האם הרכב עומד בדרישות הבטיחות, האם הנהג מכיר את המסלול או את נקודות הציון הספציפיות של כל אתר ואתר, האם החברה שומרת שבת ועוד.

צוות חברת ההסעות - מסיעי סיונוב דוד בע"מ פועל בענף התחבורה למעלה מ30 שנה וצבר ותק ומוניטין רב בהסעות מיוחדות וטיולים למקומות הקדושים.

חברתנו נותנת דגש מיוחד בנסיעה למקומות הקדושים ולקברי צדיקים, שכן נהגי החברה ותיקים בתחום ויודעי דרך הפועלים שנים רבות בהסעות לקברי צדיקים, מכירים את כל האתרים שנוסעים אליהם לתפילות, כמו כן, החברה שומרת שבת ואינה מספקת הסעות במהלכה.
 

חברת הסעות לקברי צדיקים מסיעי סיונוב דוד בע"מ ממליצה לבחון מספר אפשרויות עבור אלו המתכוונים להתפקד בקברי צדיקים - 

* יש להימנע מלצאת אל קברי צדיקים ברכב הפרטי שלכם, קברי צדיקים לעתים קרובות ממוקמים באזורים שונים אשר לא תמיד נגישים לכל או בעלי אפשרות לחניה קרובה, כמו כן, מי שאינו מתמצא באזור עלול למצוא את עצמו מבזבז זמן יקר בחיפוש המקום או חלילה הגעה ליעד שאינו רצוי. כשמזמינים נהג להסעה לקברי צדיקים אין חשש מנהיגה מרובה והתעייפות שלכם מהדרך, בנוסף על ארגון מסלול נסיעה. אנו דואגים לכל!.

*קיימת האפשרות לגשת למסעדות רבות ומגוונות באזור האתר שיכולות לספק שובע לכל אדם ולכל טעם. דבר המוסיף לאווירת היציאה מהבית וההנאה שבחוץ. כמובן שהכל בכשרות. 
באם החלטתם להביא את האוכל המוכר והאהוב מהבית יש לוודא שנלקח באריזה שמאפשרת לו להישאר טרי במשך מספר שעות, הנסיעה לקברות צדיקים לרוב אורכת בין 7-12 שעות. 
כמו כן מומלץ לקחת אתכם מספר בקבוקי שתייה לשמור עליכם מפני התייבשות.

*מומלץ להגיע בביגוד מתאים הכולל נעליים נוחות, רוב קברי הצדיקים נמצאים באזורים שמצריכים הליכה מעטה ולפעמים יותר ועדיף להגיע מוכנים למצב. יש להגיע עם היגוד עליון התואם את תנאי מזג האוויר,  גם בחורף וגם בקיץ יש להתאים ביגוד חם או קר תמיד כדי להימנע ממקרי קיצון של מכת חום או היפותרמיה.

 מחפש הסעות לקברי צדיקים? רק דרך מסיעי סיונוב דוד בע"מ

!היעד שלך..המטרה שלנו

מסיעי סיונוב
מסיעי סיונוב

Enter your text here

Enter your text here

 0537527676​