ברגע שהחלטתם שאתם צריכים שירות הסעות, הדבר הכי חשוב הוא התאמה בין ההסעה שקיימת בשוק לבין הצורך שלכם. 
בענף ההיסעים קיים מגוון רחב של סוגי הסעות, חברת הסעות מסיעי סיונוב דוד בע"מ מורשית מטעם משרד התחבורה ומפעילה את רובם.
בין אם ההסעה לאירועים או לטיולים ולכל מטרה אחרת, אנו מספקים את השירות הנדרש

מסיעי סיונוב

!היעד שלך..המטרה שלנו

היעד שלכם, המטרה שלנו! ​

סוגי הסעות​

הסעות לטיולים - חברת הסעות מסיעי סיונוב דוד בעמ מספקת אוטובוסים ומיניבוסים לטיולים בכל רחבי הארץ בידיעה והבנת החשיבות הרבה לחוויית הנסיעה של כל קבוצה. לצורך כך מפעילה אוטובוסים חדשים נוחים ומאובזרים המתאימים גם מבחינת נוחות וגם מבחינת בטיחות לכל מטרה.

הסעות לאירועים במרכז - ההסעות מתבצעות באוטובוס מהודר, נוח, נקי, מרווח, וממוזג ומותאם למבוגרים שכן הסעות לאירועים במרכז והסעות לאירועים בכלל שונות במהותן מנסיעה רגילה באוטובוס לסיור לתזוזה ממקום למקום או אפילו ליום טיול.​

הסעות עובדים - הסעות המיועדות לעובדי חברות גדולות בדרך כלל, בן אם הסעות יומיות מהבית למפעל / לחברה או הסעות לימי גיבוש עובדים וצוות בקבוצות קטנות וגדולות לכל יעד בארץ. כלי רכב ברמה גבוהה ושירותיות כמו שרק חברה ונהג מקצועיים יודעים להעניק.

הסעות ילדים - הסעות המיועדות לילדים ובני נוער בבית ספר ומחוץ למסגרת הלימודית לכל מטרה החל בסיור לימודי ברחבי הארץ דרך טיולים מודרכים וכלה בהסעות לבר/בת מצווה.
כלי רכב נהוגים בידי נהגים מורשים להסעות תלמידים ושעומדים בקריטריונים של משרד החינוך המותאמים לילדים, רכבים הכוללים מערכות משוכללות למניעת שכחת ילדים, מערכת כיבוי אש, חגורות בטיחות המותאמות לילדים ועוד.

!להזמנות אונליין

צרו עימנו קשר

 כל הזכויות שמורות לחברת מסיעי סיונוב דוד בעמ חפ 515661874, כל העתקה ו/או שכפול או שימוש בשם החברה לצרכים מסחריים או פרטיים ללא אישר החברה בכתב מהווה עבירה פלילית ומסכנת את המשתמש בה בתביעה.

שלח >

תודה שפניתם אלינו!

הטפס נשלח בהצלחה, נציגנו ישוב אליכם בהקדם!

This field is required.

Invalid Phone

Invalid Email

השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם :) 

Invalid Email

 כתובת : חולון, דבורה הנביאה 5
| טלפון - 0723341919 | פקס - 037631223
| מייל להזמנות / הצעות - hasaotsionov@gmail.com

מסיעי סיונוב

 0723341919​

לשיחה עם נציג לחץ כאן