הסעות עובדים נותנת לעובדים שלכם את התחושה שיחס אישי מלווה אותם מרגע יציאתם מהבית שלהם אל העבודה ועד החזרה אליו בבטחה. לעובד אין תלות בתחבורה ציבורית שלעתים קרובות לא אינה עומדת ביעדי הזמן והמרחב האישי של כל עובד, ודאי שלא באופן כללי המותאם לצורכי החברה. להסעות עובדים ישנן מספר יתרונות אשר הוכיחו את עצמם דרך קבע כבר שנים רבות. יתרונות אלה כוללים הגעה בזמן של כלל העובדים לחברה או למפעל, חיסכון משמעותי בדלק לכלל העובדים ועוד.

ישנן חברות רבות הנעזרות בשירותי הסעה לעובדיהן, כלל המוסדות העירוניים, משרדי ממשלה, בתי חולים בתי ספר עובדי הייטק ועוד מגוון רחב של ארגונים. מלבד הסעות עובדים למפעל, ניתן להזמין את ההסעות על מנת לאפשר לעובדים לצאת לרווחתם לימי גיבוש התורמים לאווירה ולהוואי הארגוני, דבר המחבר בין העובדים ומייעל עבודתם. כמו כן ניתן להשתמש בשירותי ההסעות לעובדים במגוון יציאות אפשריות לאירועי החברה ולכל מטרה.

רגע לפני שבוחרים חברת להסעות עובדים חשוב לבדוק !

האם חברת הסעות שהזמנתם עומדת בתנאים הנדרשים?

*האם לחברה קיימים כלל אישורי משרד התחבורה הנדרשים להפעלת משרד היסעים או שמה מדובר בחברה לא סדירה?

*האם לרכבי החברה מותקנים אמצעי בטיחות מתקדמים כגון מערכת GPS לזיהוי מיקום הנהג בזמן אמת, בקרת נהיגה, התרעה המתקבלת במשרד במידה והנהג מבצע עבירה בטיחותית כדוגמת אי שמירת מרחק, בקרת מהירות. ומערכות מסוג מניעת שכחת נוסעים ברכב,או מערכות כיבוי אש אשר הוכיחו עצמן יעילות במקרים רבים.

*האם כל המושבים ברכבים מצוידים בחגורות בטיחות?

*האם הרכבים עוברים טיפולים כנדרש במוסך מורשה ונבדקים על ידי קצין הבטיחות של החברה.

כמו כן יש לוודא מספר מאפיינים של החברה המהווים אבן יסוד לשירות אמין ונוח - 

1. וותק החברה בענף התחבורה - יש לוודא כמה זמן החברה פועלת ומה סוג הניסיון שרכשה בשנות פעילותה. כמה זמן מספקת הסעות עובדים מסוג זה, אילו עוד שירותים הינה מספקת, לאילו ארגונים נוספים היא מעניקה שירות, ואפילו לא להתבייש לשאול שאלות אחרות שיכולות להיות רלוונטיות וספציפיות יותר לכם.

2. מחיר השירות - יש לוודא האם החברה מספקת שירות המתאים למחיר שהיא גובה עבורו, על שירות אין להתפשר אפילו במידה ויש חברה המציעה מחיר נמוך יותר, יש לזכור שמחיר נמוך יותר אולי נראה מפתה כרגע אך עלול בעתיד לפגוע בדברים שכיום אין ביכולתינו לראות מבעד להבטחות החברות.

3 חוות דעת - בהינתן האפשרות כדאי לבקש מהחברה רשימת לקוחות אחרונים כדי לבחון חוות דעתם על השירות שניתן להם לפניכם.

4. כמות הנוסעים וגודל הרכב - יש לברר האם החברה מספקת כלי רכב במגוון דגמים וגדלים על מנת לאפשר ללקוח להתאים את כלי הרכב לו הוא זקוק לתנאי הנסיעה, אם מדובר בנסיעות בתוך העיר ניתן לבקש רכב פשוט שגם אולי יוזיל את המחיר, כמו כן אם מדובר בנסיעות עסקים, או בנסיעות רחוקות ניתן לוודא שקיים בצי החברה רכבים מרווחים ונוחים על מנת שעובדי החברה לא יצטרכו לסבול כל הדרך ויוכלו להנות מחווית השירות המלאה.

מחפש הסעות עובדים? רק דרך מסיעי סיונוב דוד בע"מ

!היעד שלך..המטרה שלנו

מסיעי סיונוב
מסיעי סיונוב

Enter your text here

Enter your text here

 0537527676​