הסעות לנתב

הסעות לנתב"ג

שירותי הסעות לנמל התעופה בן גוריון באוטובוסים ומיניבוסים

חברת הסעות ​מסיעי סיונוב דוד בע"מ מספקת בין היתר שירותי הסעות מנתב"ג (נמל התעופה בן גוריון) לכל רחבי הארץ.
בין אם מדובר בהסעה של קבוצה חד פעמית לטיול משפחתי בחול, דבר המצריך לעתים יציאה בשעות לא שעות ומקום אחסון גדול, לבין אם זה טיול מאורגן והסעות לתיירים, אנו נספק את חווית השירות הטובה ביותר.

חברת הסעות מסיעי סיונוב דוד בע"מ מצוידת בכלי רכב חדישים ומאובזרים במגוון דגמים וגדלים על מנת למקסם את הנאה הלקוח, איכות הנסיעה אופן ונוחות ההגעה.

 

יתרונות הזמנת הסעה לנתב"ג 

*הזמנת הסעה לנתב"ג לכל עניין מהווה בראש ובראשונה סדר וארגון בטיול, עצם ההגעה בזמן ובדרך הנוחה ללקוח תסייע בהפחתת לחצי הטיסה.

*כל הזמנת הסעה לנתב"ג מתקבלת בתיאום מול הלקוח לגבי מספר האנשים המגיעים, וכמות המזוודות שאיתם על מנת להתאים את סוג הרכב לבקשת הלקוח למנוע תשלום יקר יותר על רכב גדול.

*בעת שימוש בהסעה לנתב"ג, ניתן לבחור ברכב VIP, מרצדס שחורה מפנקת בעלת 14 ועד 19 מקומות ישיבה, כלל המערכות הניתנות ברכבים לשימוש הלקוח כמו שרק מרצדס יודעים לפנק. 

*בעת הגעת אורחים מחו"ל ניתן להזמין עבורם הסעה לטרמינל, נהג ימתין להם בשדה בנקודת האיסוף ויעביר את האורחים החשובים למחוז חפצם.

*חברת הסעות מסיעי סיונוב דוד בע"מ פועלת שנים בענף התחבורה, לנו הידע והכלים לפעול בצורה היעילה ביותר בכל הנוגע להסעות לנתב"ג, אפילו בבדיקת זמני הטיסה בהלוך ובחזור, דבר שיסייע ללקוח בעת עיכוב בטיסה.

*צוות נהגי החברה דובר מספר שפות על מנת להקל על מצב האורחים המגיעים לארץ, ניתן לבקש בנוסף נהג דובר רוסית, אנגלית, בוכרית וערבית.

מסיעי סיונוב
מסיעי סיונוב

Enter your text here

Enter your text here

 0537527676​