הסעות לטיולים מהמרכז - ההסעות מתבצעות באוטובוס / מיניבוס נוח, נקי, מרווח, וממוזג ומותאם ליום טיול קצר וארוך שכן הסעות לטיולים מהמרכז והסעות לטיולים בכלל מתאפיינות לעתים בזמן ישיבה ממושך בהסעה עקב מרחק הנסיעה. חברת הסעות וטיולים במרכז מסיעי סיונוב דוד בע"מ ​מבינה את צרכי הלקוחות ואת חשיבות נוחות ואיכות הנסיעה ומקפידה על אוטובוס / מיניבוס מכובד לנוחיותכם.

לנו ניסיון מוכח של שנים בענף ההיסעים כחברת הסעות וטיולים,נהגי החברה מכירים כל אתר בארץ, כמו כן מחלקת הזמנות וסידור עבודה שיכולים לסייע לכם בבחירת האתר המתאים לטיול שלכם.

 

בהזמנת אוטובוס או מיניבוס לטיול שלכם אתם נהנים משלל חוויות

* הסעות צמודה לטיול או אפילו הקפצה וחזרה מועילה הן להוואי החברה והקהילה שמגיעה, כמו כן חוסכת בעלויות ובתכנון מדויק של קבוצות גדולות בזמנים, בדלק ובכאבי ראש.
כשיש שימוש בהסעה לאירוע, יוכל מארגן הטיול להתרכז בדברים החשובים לו כמו מהות הטיול, הנאת הקבוצה, שיפור כלל התכנים וחידוד התכנית שלו, שכן להסעה שמוזמנת דרך חברת הסעות וטיולים מסיעי סיונוב דוד בע"מ קיימת גם מחלקת סידור עבודה, במחלקה זו מנהלים סדרנים ואנשי צוות את אופן ודרך הפעולה הטובות ביותר לנהגים ולקבוצות שאיתם על מנת למקסם את הספק הטיול.

* אפשרות איסוף מנקודת התכנסות במרכז ויציאה לטיול בכל רחבי הארץ באתרים לבקשת הלקוח, הסעות לטיולים חד יומיים לימי גיבוש, ימי הולדת ולכל מטרה שלה יש צורך בהסעה.

* לחברת הסעות וטיולים מסיעי סיונוב דוד בע"מ ניסיון של למעלה מ-30 שנים בענף התחבורה והטיולים, החברה פועלת עם מוסדות חיצוניים ובתי ספר וקשובה לצורכי הלקוחות. לחברה צי אוטובוסים ומיניבוסים ברמת אבזור בטיחותית גבוהה ונהוגים בידי נהגים ותיקים ואדיבים. 

 

הסעות לטיולים? רק דרך מסיעי סיונוב דוד בע"מ

מסיעי סיונוב

Enter your text here

Enter your text here

 0537527676​