כשמזמינים הסעה לכותל ישנן יתרונות רבים-

*שימוש בהסעות מאורגנות לחרמון פותרות את בעית התחבורה וארגון הנסיעה הנוצרות בעת הבאת קבוצות גדולות ממקום למקום, אנו מנוסים בעבודות מסוג זה ויודעים להבטיח חווית שירות מעולה.

* הזמנת הסעה לחרמון כוללת בתוכה את האוטובוס או המיניבוס שהוזמן ליום שלם (עד 12 שעות עבודה) מרגע התחלה ועד רגע החזרה.(ללא חריגות)

* איסוף מדויק של כלל המצטרפים לטיול במקום ובשעה שנקבע על ידי הלקוח ונסיעה בזמן הקצר ביותר ובבטחה אל היעד.

הסעות לחרמון? רק דרך מסיעי סיונוב דוד בע"מ

חברת הסעות לחרמון - 
חברת הסעות מסיעי סיונוב דוד בע"מ מספקת שירותי הסעות לחרמון, הסעות לחרמון מתבצעות באוטובוס עד 55 מק' או במיניבוס עד 20 מק'. הרכבים חדישים מפנקים ומרווחים כיאה לנסיעה ארוכה.
הר החרמון ממוקם בצפון הארץ היפה שלנו על גבול לבנון - סוריה. 
להר מספר מפלסים לגלישת סקי בשלג הממלא את המדרונים במהלך החורף, לרוב אתר החרמון נפתח לגלישה בין חודשי דצמבר ועד מרץ ופעילותו מושכת תושבים מכל הארץ לנסיעה לחרמון לבילוי משפחתי או ימי גיבוש לחברה.
נסיעה לחרמון כרוכה בזמן רב וחשוב לדעת לנצל את הזמן ככל הניתן, היות והנסיעה לחרמון אורכת כ3 שעות ממרכז הארץ, אנשים רבים שלא רגילים לנהוג כל כך הרבה עלולים להתעייף מהדרך או חלילה להתבלבל.
חברת הסעות מסיעי סיונוב דוד בע"מ מבטיחה את שירות וחווית הנסיעה הטובים ביותר, הכוללים כלי רכב מותאמים לצורכי הלקוח ונהגים יודעי דרכים ויחס חם.

בהזמנת הסעה לחרמון יש לשים לב לדגשים הבאים ! 

-יש להגיע מצוידים במזון ושתייה בהתחשב בזמן הנסיעה הארוך והטיול שיערך כ-12 שעות.

- יש להצטייד בביגוד חם, נסיעה לחרמון יכולה להיות מאוד קרירה, צריך להתייחס לנושא זה בכובד ראש גם אם לא נראה שקר לכם עכשיו, תמיד העדיפות להיות עם בגדים חמים ספייר מאשר לסבול מקור.

- בהגעה לאזור ההר יש להישמע להוראות הבטיחות של המדריכים ואנשי המקצוע העובדים במקום, הם מכירים את האזור הרבה יותר טוב ממכם ויודעים דבר או שניים. הקשבה להם יכולה להציל חיים. יתר על כן יש לשים לב לכל מפגע בהר העלול לסכן את הציבור ולהודיע על כך לגורמים הרלוונטיים.

מסיעי סיונוב

Enter your text here

Enter your text here

 0537527676​